Úvod
/
Služby

Služby

Kompletní realizace komerčních staveb

Naše společnost se již mnoho let zabývá rekonstrukcemi komerčních objektů renomovaných českých i mezinárodních společností v celé Evropě. Nabízíme Vám profesionální přístup, spolehlivost, flexibilitu a mnoholeté zkušenosti.
PODROBNOSTI

Rekonstrukce rodinných domů a bytů

Jsme stavební společnost, která se od roku 1998 zabývá rekonstrukcí rodinných domů a bytových jednotek. Klademe důraz na přímou a otevřenou komunikaci, na vysokou efektivitu práce a precizní řešení všech detailů, která je při realizaci nezbytná.
PODROBNOSTI

Kompletní realizace půdní vestavby a nástavby

Stavět v podkroví je v dnešní době velmi výhodné. Umožní vám žít v centru města či v místě, kde není možné již koupit byt a poskytne vám útulné bydlení s neopakovatelnou atmosférou. Dnešní stavební technika, která se z velké části dokáže přizpůsobit všem speciálním požadavkům, umožňuje mnoho variant řešení vašeho nového bydlení. Od jednoduchých, cenově dostupných projektů až po luxusní řešení, od konvenčních vestaveb až po nápadité extravagantní byty.
PODROBNOSTI

Rekonstrukce bytových domů

Součástí našeho portfolia je rovněž kompletní rekonstrukce bytových domů. Klademe důraz na komplexní a profesionální přístup ke stavební problematice, využíváme moderní metody a materiály při realizaci díla. Zároveň dbáme na zachování historického rázu objektů.
PODROBNOSTI

Výstavba rodinných domů

Naše společnost se také zabývá realizací rodinných domů, zejména potom realizací na klíč. Dokážeme si poradit jak s dřevostavbou, tak i se zděným domem. Klademe důraz na přímou a otevřenou komunikaci, na vysokou efektivitu práce a precizní řešení všech detailů, která je při realizaci nezbytná. Při realizaci stavby dokážeme pružně reagovat na změny a přání klientů.
PODROBNOSTI

Rekonstrukce a zateplování budov

Věnujeme se také dílčím činnostem ve stavebnictví, mezi které patří například zateplování jednotlivých staveb.
PODROBNOSTI
IDENTIFIKAČNÍ ÚDAJE
Created by wessdesign.