Rekonstrukce komerčních objektů

Naše společnost již mnoho let rekonstruuje komerční objekty renomovaných českých i mezinárodních společností po celé České republice. Nabízíme Vám profesionální přístup, flexibilitu a mnoholeté zkušenosti s rekonstrukcemi a kolaudacemi komerčních objektů.

Rekonstrukce rodinných domů a bytů

Jsme stavební společnost, která se od roku 2008 zabývá rekonstrukcí rodinných domů a bytových jednotek. Klademe důraz na přímou a otevřenou komunikaci, na vysokou efektivitu práce a precizní řešení všech detailů, která je při realizaci nezbytná.

Půdní vestavby

Stavět v podkroví je v dnešní době velmi výhodné. Umožní Vám žít v centru města či v místě, kde není možné již koupit byt a poskytne Vám útulné bydlení s neopakovatelnou atmosférou. Dnešní stavební technika, která se z velké části dokáže přizpůsobit všem speciálním požadavkům, umožňuje mnoho variant řešení Vašeho nového bydlení – od jednoduchých, cenově dostupných projektů až po luxusní řešení, od konvenčních vestaveb až po nápadité extravagantní byty.

Rekonstrukce bytových domů

Součástí našeho portfolia je rovněž rekonstrukce kompletních bytových domů. Klademe důraz na přímou a otevřenou komunikaci, na vysokou efektivitu práce a precizní řešení všech detailů, která je při realizaci nezbytná.

Výstavba rodinných domů

Naše společnost se také zabývá realizací rodinných domů, zejména potom realizací na klíč. Dokážeme si poradit jak s dřevostavbou, tak i se zděným domem.

Zateplování budov

Věnujeme se také dílčím činnostem ve stavebnictví, mezi které patří například zateplování jednotlivých staveb.